Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Stinkende piemel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, sinds kort merk ik dat mijn piemel stinkt, het is heel vervelend. Ik was hem dagelijks, ik heb zelfs anti schimmel creme er op gedaan maar tot nu toe helpt het niet bepaald veel. Het is een soort rotte vis geur. Wat moet ik doen. (Ik ben nog maagd)

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dagelijks goed wassen met de voorhuid naar achteren. En als je masturbeert, ook daarna even wassen

    Reageren
    Catootje

    Misschien iets van binnenuit. Candida ontstaat vooral in de darmen dus oppervlakkig behandelen heeft minder zin. Als het geen kwestie van hygiëne is toch eens kijken naar je hele gezondheid. Misschien een natuurgenezer raadplegen, die kan kijken naar je voedingspatroon, darmflora en andere zaken.

    Reageren
Reageer op: Stinkende piemel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.