- Anoniem2 november 2016 om 21:16
Sinds 2 dagen heb ik last van een stinkende piemel zelfs net na net douchen stinkt het nog. Op de eikel zitten een paar rode vlekjes aan de onderkant. Ik heb geen soa aangezien ik daar pas voor getest ben en ik me ex ontmaagd heb. Hoe nu verder? Zijn er cremé te koop of iets?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
2 november 2016 om 21:52Het kan een infectie zijn. Het zou verstandiger zijn om even naar de huisarts te gaan. Die kan er dan meteen iets voor voorschrijven
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties