- Anoniem3 februari 2020 om 20:23
Beste
Sinds een jaar heb ik vaak last van een pijnlijke eikel (vooral vaak aan het uiteinde van de plasbuis dat vaak rood en gevoelig is). Mijn vriendin waar ik reeds 1 jaar mee samen ben heeft nergens last van.
11 maand geleden werd er bij me Chlamydia vastgesteld dat ook meteen met de correcte antibiotica werd bestreden. Later heb ik nog enkele SOA screenings uitgevoerd en deze waren steeds negatief.
Ik ben reeds meerdere malen met dit probleem langs de huisarts gepasseerd maar deze kon er niets uit opmaken. Ik ben doorgestuurd naar een dermatoloog in UZ Brussel. Daar gaven ze me een zalf (Elidel). Dit smeer ik nu al geringe tijd maar ook zonder resultaat.
Ik heb langs de schacht van de penis en op het topje van de eikel ook kleine puntjes (deze zijn volgens de dermatoloog normaal dus ik vermoed fordyce plekjes).
Ik raak stilaan teneinde raad want het prikkelige/branderige gevoel dat ik constant heb heeft wel invloed op het dagelijkse leven.
Zelf heb ik wel al heel mijn leven last van atopisch exceem op de handen. Eerder dit jaar werd ik behandeld met een kuur van methotrexaat.
Heef iemand nog advies want ik raak stilaan ten einde raad.
6 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 februari 2020 om 20:27Ga dan eens met de klachten naar een uroloog
ReagerenAnoniem3 februari 2020 om 20:29Het is ook zo dat ik vaak kleine druppels doorzichtige kleverige substantie afscheid (vaker na seks of masturbatie) soms tot 3 dagen nadien. Maar nogmaals mijn SOA screening is ok.
ReagerenJohn (moderator)
3 februari 2020 om 20:31Is er ook getest op mycoplasma?
ReagerenAnoniem3 februari 2020 om 22:27Daar ben ik niet zeker van maar is de behandeling ook niet met azitromycine? Dit heb ik genomen tegen chlamydia vorig jaar
ReagerenJohn (moderator)
3 februari 2020 om 22:32Die behandeling is voor mycoplasma helaas niet altijd voldoende ivm steeds vaker voorkomende resistentie
Reagerenguido15 februari 2020 om 13:18wat was de uitslag? heb ongeveer hetzelfde
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Pijnlijke eikel
- Door Anoniem
- 3 februari 2020 om 19:23

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties