- Gerrit23 september 2019 om 20:03
Hallo,
Ik heb een probleem met mijn eikel, ik heb er al een hele poos een rode plek op en dacht aanvankelijk dat het een schimmel was. Ik heb hem behandeld met een schimmelcrème, dat leek in eerste instantie te helpen maar nadien kwam het toch weer terug.
Zo onderhand wordt ik er aardig wanhopig van, mijn huisarts gevraagd maar die verwijst me door naar een website met soortgelijke gevallen maar dat heb ik allemaal al lang gedaan. Ik hoop zó dat jullie me kunnen helpen, ik weet echt niet meer wat te doen. De witte vlekjes die je nog een klein beetje zijn restjes sudocrème, dat kreeg ik er na tien keer wassen nog niet helemaal af.
17 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 september 2019 om 20:20Vraag aan de huisarts een verwijzing voor de dermatoloog
ReagerenGerrit23 september 2019 om 20:39Hebt u de foto gezien?
ReagerenJohn (moderator)
23 september 2019 om 22:21Nee, want er was geen foto
ReagerenGerrit23 september 2019 om 22:51John (moderator)
23 september 2019 om 23:20Dat is een infectie,\. En waarschijnkijk dan een schimmelinfecie
ReagerenGerrit23 september 2019 om 23:24Welke zalf zou ik het beste kunnen gebruiken denkt u?
ReagerenJohn (moderator)
23 september 2019 om 23:31Canesten. Maar tijdens het gebruik niet masturberen en geen seks
ReagerenGerrit23 september 2019 om 23:35Als ik Google op die zalf zie ik heel veel soorten, kunt u iets specifieker aangeven wat ik hebben moet? ( heb er geen ervaring mee)
ReagerenJohn (moderator)
23 september 2019 om 23:38Gewoon Canesten huidzalf of Canesten Gyno creme. De zalf en de creme hebben allemaal hetzelfde werkzame middel. ( Clotrimazol )
ReagerenGerrit23 september 2019 om 23:44Gerrit26 september 2019 om 08:49ik ben de zalf inmiddels aan het smeren maar nu lijkt het erger te worden. het lijkt nu juist wat meer kapot te gaan. zou het toch andere zalf moeten zijn?
mvg. Gerrit
ReagerenJohn (moderator)
26 september 2019 om 13:29Als de klachten erger worden ( als je de creme goed gebruikt) raad ik je aan om toch maar eerst even naar de huisarts te gaan
ReagerenPiet28 februari 2021 om 07:31Zoske1 augustus 2022 om 23:43Ik heb dit probleem dus ook maar ik ben nog maar 13, en maagd. Ik ga dus echt niet hiermee naar de huisarts, en dus ook niet mijn ouders vertellen. Zou dit misschien na een maand weg kunnen gaan ofzo, of moet dit echt behandeld worden?
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Rode plek op eikel
- Door Gerrit
- 23 september 2019 om 18:03
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
