- chantal transgender21 juli 2019 om 18:53
hai ik heb een vraag kan ik ook me penis laten verkleinen en me testikels laten verwijderen
Bijlagen:
8 reactiesReagerenJoep21 juli 2019 om 21:55waarom?
Reagerenchantal transgender22 juli 2019 om 01:48heb zelf een hekel aan me geslachtsdelen heb nu penis van 18cm mag van mij wel een 16cm kleiner als ik plassen kan is mij het goed en wil me testikels kwijt dus castratie dus joep jij zij waarom ben je nog singel gr
ReagerenCatootje22 juli 2019 om 08:33Ik zou me eens verdiepen in achtergronden waarom mensen, vooral mannen, zich willen ombouwen. Veel hormoonverstorende invloeden in het milieu en menselijk materiaal in vaccinaties. Zou niet gaan knoeien met je lichaam. Zo zijn hormoonpreparaten ook niet gezond voor je lichaam.
ReagerenJoep22 juli 2019 om 09:15ik bepaal niks. je kan het doen
Reagerenlaura18 november 2020 om 14:26ik erger mij zo , ik leef al vele jaren als vrouw ben volledig een vrouw maar mijn balzak is de grootste ergenis als ik zwem of met strakke kleding loop , ik gebruik al 25 jaar vrouwelijk hormoon krijg geen erecties meer ik zou hier graag van verlost worden wie oh wie weet raad .ik wil prive de operatie wel betalen .
wie weet waar ik heen kan buitenland of help mij,[email protected]
ReagerenJohn (moderator)
18 november 2020 om 14:31Bespreek dat eens met je huisarts. Gender operaties zijn mogelijk
ReagerenGerrit4 november 2022 om 23:23Vanuit een geloofsovertuiging wil ik mijn geslachtsdeel laten verwijderen. Niet om vrouw te worden maar om zo seksuele driften niet meer uit te kunnen voeren. Ergert uw oog zich dan ruk het uit
Indien dan uw rechteroog u ergert, trekt het uit, en werpt het van u; want het is u nut, dat een uwer leden verga, en niet uw gehele lichaam in de hel geworpen worde.
ReagerenJohn (moderator)
4 november 2022 om 23:36Je citeert Matheus 5 : 29 Maar die is verbonden 5:26 5:27 en 5:28.
Reageren
Daar zit namelijk een samenhang in en jij rukt die uit elkaar. Daarnaast dienen deze niet letterlijk genomen te worden.
Dat heeft ook niks met geloofsovertuiging te maken maar met je zwakte om de driften te weerstaan ( als je dat zou willen). En precies daar gaan 5:26 t/m 29 over
Misschien zou je een met een psycholoog moeten gaan praten.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
testikels laten verwijderen
- Door chantal transgender
- 21 juli 2019 om 16:53

Beheerd door
- 8 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
