- AnoniemABR15 januari 2018 om 20:32
Hallo mensen die dit lezen, ik had laatst voor het eerst sex en deed eigenlijk wel pijn. dit komt volgens mij doordat mijn voorhuid over de eikel komt en daar blijft vast zitten. als ik mastrubeer kan ik er zelf voor zorgen dat mijn eikel bedekt blijft met voorhuid en dan heb ik er geen last van. is dit normaal en heeft iemand een verklaring of oplossing? alvast bedankt
1 reactieReagerenJohn (moderator)
15 januari 2018 om 21:12Het lijkt er dan op dat je voorhuid enigszins vernauwd is. Ga daarmee naar de huisarts. Het kan namelijk een keer misgaan zodat je ze niet meer terug krijgt over de eikel.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
te grootte eikel
- Door AnoniemABR
- 15 januari 2018 om 19:32
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties