Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

onderhuids pijnlijk bobbeltje bij erectie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben een jongen van 17 jaar en heb sinds een paar dagen last van een onderhuids bobbeltje bij het schaambeen.
    Ik heb er bijna geen last van wanneer hij in slappe toestand is. Ook kan ik het bobbeltje dan vaak niet voelen.
    Wanneer ik een erectie heb kan ik het bobbeltje wel duidelijk voelen en het voelt een beetje als een speer of pees (zoals hoe het voelt bij je pols).
    Wanneer ik mijn penis omhoog houd wanneer hij in erectie is dan heb ik er geen last van maar wanneer ik hem een soort van laat hangen voel ik een soort stekende pijn op die plek.

    Ik hoop dat iemand mij kan helpen.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo ongezien en zonder onderzoek iets over te zeggen. Ik ze willen aanraden om even naar de huisarts te gaan

    Reageren
Reageer op: onderhuids pijnlijk bobbeltje bij erectie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.