- Kevin24 maart 2017 om 16:32
Even kort de voorgeschiedenis:
eind januari ben ik oraal bevredigd. Had 1,5 week later wat vage klachten zoals:
– minieme afscheiding uit de penis
– vage onderbuik klachten (zeurend gevoel)
– het gevoel vaak te moeten plassen.
heb toen 2 dagen later een soa test gedaan (urine, uitstrijkjes en bloed). Een week later kreeg ik de uitslag met dat de testresultaten in orde zijn. Nagenoeg verdwenen toen ook vrijwel alle klachten.
nu sinds 5 dagen heb ik een zeurende lichte pijn in mijn onderbuik. Het lijkt van mijn testikels te komen, maar als ik deze aanraak om te inspecteren voelt het niet pijnlijk. Als ik tegen mijn bal aan tik heb ik wel de herkenbare pijn in de onderbuik (denk ik). Soms gaat de pijn over in zeurende pijn in de onderrug en is het in de onderbuik verdwenen. En vice verse. Ik heb daarbij ook vaak een lichte hoofdpijn.
zelf heb ik de angst dat ze met het soa onderzoek iets over het hoofd hebben gezien (?).
3 reactiesReagerenKevin24 maart 2017 om 16:34heb verder geen pijn of last tijdens het plassen.
Het lijkt wel dat als ik plas, de pijn voor kort duur afneemt. Â Na een paar minuten keert het echter alleen weer terug.
ReagerenKevin24 maart 2017 om 17:02Sorry voor de vele berichten van mij zelf.
Reageren
Het lijkt alsof ik de locatie heb gevonden. Heb nog eens aan mijn testikels gevoeld en dat doet echt geen zeer. Maar als ik mijn buik intrek, en ik duw (redelijk hard) rechts schuin onder mijn navel (gezien vanuit mijn perspectief) is het gevoelig. Gevoeliger dan op andere locaties.John (moderator)
24 maart 2017 om 17:16Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Als het in je lies is, zou het een liesbreuk kunnen zijn.
Maar moet ook opmerken, dat de soa test veel te vroeg is gedaan.
Ga met de klachten naar de huisarts.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Zeurend gevoel onderbuik/testikels
- Door Kevin
- 24 maart 2017 om 15:32
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties