- Wat nu..??28 februari 2017 om 14:50
beste,
inmiddels ben ik een man van 32 jaar. Ik heb last van een vernauwde voorhuid. Ik krijg hem niet geheel over de eikel heen, zonder dat dit echt pijn doet. Ik heb in slappe toestand vel zat over, dus daar zal het niet aan liggen denk ik.
probleem 2: mijn eikel is ontbloot ook zeer gevoelig (lees pijnlijk!) Tijdens de sex kan hij in de vagina wel pijnloos heen en weer, maar tijdens aftrekken of pijpen is dit een no go.
Op zich voel ik er wel wat voor om mezelf te laten besnijden, maar als ik denk aan de pijn die mijn ontblootte eikel me geeft, pas ik daar ook liever voor.
Wassen doe ik dagelijks onder de douche met een lauw/warme straal zonder zeep. Ik laat het water er dan alleen overheen lopen, want met de handen aanraken is echt te pijnlijk…
heeft iemand oprechte en bruikbare tips?
bedankt, anoniempje32
1 reactieReagerenJohn (moderator)
28 februari 2017 om 14:58Omdat je eikel nie vrijkomt, blijft hij natuurlijk ook zo gevoelig. Na een besnijdenis, vormt zich een hoornlaag op de eikel waardoor de gevoeligheid afneemt.
Ga in ieder geval met de klachten naar de huisarts. Soms kan met een speciale zalf, de voorhuid wat worden opgerekt.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
