- kevin1 mei 2025 om 17:45
goedemiddag, ik vindt dit onderwerp best beschamend maar ik wil dat het opgelost wordt.
ik heb vaker last van dat na de grote boodschap en het afvegen er toch remsporen na een uur ofzo in mijn ondergoed komt.
ik veeg altijd heel goed tot schoon papier alleen alsnog heb ik daarna sporen in mijn onderbroek.(ik durf al zelfs geen wit of lichtgekleurde onderbroeken meer aan).wat kan ik hiertegen doen? ik wordt er best gek van eerlijk gezegd.
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 mei 2025 om 19:04Hoe is je ontlasting? Hard, zacht of diarree? Heb je last van winderigheid?
ReagerenBas6 mei 2025 om 14:14Dit heb ik ook na de grote boodschap veeg ik goed af dood m’n pds verschilt de ontlasting soms wat dunner dan de andere keer maar over het algemeen een normale dikte.
Reageren
Als ik alles het schoongeveegd dat er niks meer op het papier zit gebeurt het nog wel eens als ik 2 uur later moet plassen dat ik opnieuw een keer veeg dat ik dan weer 3 keer moet vegen om het schoon te krijgen.
Geen idee hoe het komt en wat ik eraan kan doen, is er iemand die hier wat tips voor heeft ?Kevin23 mei 2025 om 06:08Ey john sorry ik zie je bericht nu pas,mijn ontlastig is zacht maar heb nooit eigenlijk winderigheid ofzo..wordt er best gek van dat ik geen lichtgekleurde onderbroeken aan kan😅
Had dit bij mijn huisarts aangegeven maar krijg gewoon geen antwoord
Reageren



