Zoeken Vraag het forum

Jeuk anus

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sam

    Beste lezers,

    Ik heb nu al 10 maanden enorme last van anale jeuk, en de jeuk is zo heftig dat ik kippenvel krijg als ik jeuk! Ik heb van alles geprobeerd heb zelfs mijn anus gelaserd dus er is geen sprake van haargroei, ik gebruik geen natte wc papier, ik dep mijn anus goed n het douchen. Dit is zijn hevige jeukaanvallen het stoort en vooral snachts zo genant dat ik niet meer naast mijn man durf te slapen! Dit bellemert mij in mijn leven. Ik heb geen wormen.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Jeuk anus
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Schurft of eczeem: wat is het verschil?

4 min leestijd

Schurft: oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Schaamluis: oorzaak, symptomen en behandeling

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.