Zoeken Vraag het forum

Verkoudheid en klieren vraagje.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Paula

    Hallo, ik ben nu 4 dagen verkouden! Erg vervelend.. Maar ik stond onder de douche om mijn haar te wassen en ineens voelde ik achter in mijn nek een bultje zitten, waarschijnlijk een klier. Ik heb er ook 1 aan de linker zijde van mijn hals en dat is normaal dat die is gezwollen nu dat ik verkouden ben maar is de klier achter in mijn nek ook normaal dat die gezwollen is? Dit is toch de occipitale klier, die hoort toch niet op te zetten met verkoudheden?

    Maak me een beetje zorgen!

    1 reactie
    Reageren
    Paula

    Iemand die mij kan helpen?

    Reageren
Reageer op: Verkoudheid en klieren vraagje.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.