- Sarr20 juli 2022 om 23:08
Hi, ik stond eergisteren in de douche en ik zag opeens een grote dikke bult op mijn linkerbovenarm. Het heeft een beetje een rode kleur. Die op de fotos zijn van de douche dus ik stond ook te rubben op mijn lichaam met douche gel vandaar. Alleen is dit een insectenbeet. Op de andere foto zie je paar puntjes op mijn huid wanneer ik erover wrijf voelt het soortvan branderig, verder helemaal geen jeuk of pijn, alleen als op die plek van die puntjes aanraak voel ik het branderig gevoel wel. Ik ben bang dat het kanker is. Ik ben net 19. Wat kan dit zijn. Ik droeg ook deze3 dagen gewoon een kort shirt in nederland vanwege de hitte. Hoe kan ik opeens aan dit bult komen dus, ik heb niet gemertk van een insect op mijn arm. De fotos met flits is dus mijn huid van die bult/opzwelling dan
6 reactiesReagerenSarr20 juli 2022 om 23:09bij die derde foto als ik erover wrijf voel ik die branderig gevoel. wat is dat?
ReagerenSarr20 juli 2022 om 23:20je ziet rode stipjes
ReagerenJohn (moderator)
20 juli 2022 om 23:21Dat heeft toch niks met kanker te maken. Beetje overdreven en zeker als je zelf al denkt dat het een insectenbeet is. En dat zal het zijn. Maar dan heb je dus wel een allergische reactie. Bel morgenochtend even met de huisarts
ReagerenSarr20 juli 2022 om 23:22Wat denk je dat het is bij het zien ervan als je die rode puntjes ook ziet? iets van een beet??
ReagerenSarr20 juli 2022 om 23:23Kan het zijn dat je dus een insecgenbeet heb zonder pijn en jeuk maaf wel die branderig gevoel bij die plek met puntjes en opzwelling?
ReagerenJohn (moderator)
20 juli 2022 om 23:25Ja een insectenbeet maar dat schreef ik al
Reageren







