- Seb24 augustus 2022 om 09:50
Beste,
Ik heb aan één kant van een oog sinds vanochtend een jeukerig gevoel en het is ook rood aan die kant. Zie foto. Sowieso dus geïrriteerd, maar wellicht ook een ontsteking? Kan ik het even aanzien of is het verstandig om toch even naar de huisarts te gaan.
Draag regelmatig lenzen, en afgelopen week ook met dag lenzen gezwommen ( en na afloop weggegooid ) , en weet dat dit niet zonder risico is qua infectie dus vandaar mijn zorg.
6 reactiesReagerenSeb24 augustus 2022 om 10:01P.s. mijn zicht is normaal
ReagerenAnoniem24 augustus 2022 om 10:30Gewoon even langs de huisarts gaan, is moeilijk te beoordelen op het internet
ReagerenJohn (moderator)
24 augustus 2022 om 16:38Ga dan beter even naar de huisarts voor het geval het een ontsteking zou zijn .
ReagerenSeb24 augustus 2022 om 16:48Dank allen. De roodheid en jeuk was echter wonderenswaardig na een uur na het posten van dit bericht weer verdwenen. Alles is weer normaal. Ik ga ervanuit dat een huisartsen bezoek daardoor niet meer nodig is, lijkt me zo?
ReagerenJohn (moderator)
24 augustus 2022 om 16:54Een storm in een glas water.. nee dan hoef je niet meer naar de huisarts
ReagerenSeb24 augustus 2022 om 17:19Ja bijzonder hoe snel dat weer weg kan trekken. Maar fijn dus! Dank in ieder geval!
Reageren




