- Nathalie24 mei 2012 om 12:22
Ik heb sinds 5 weken bloed bij mijn urine zitten, afgelopen zaterdag was het zoveel dat de hele bril en pot eronder zat. Dus ik afgelopen maandag toch even naar de huisarts gegaan. Waarom niet eerder, ik heb geen pijn, is alleen wel vervelend 5 weken met maandverbandjes te lopen. De huisarts heeft maandag mijn urine getesten daar zaten inderdaad wat verhoogde waardes in, om zeker van te zijn hebben ze het op kweek gezet en moet ik naar de radioloog om een echo en foto’s te laten maken. Vandaag gebeld door de huisarts: heb je echt niet veel buikpijn moet je veel plassen? Nee. O,o, want je heb toch wel een fikse blaasontsteking. Krijg dus een kuur van 5 dagen. Maar de afspraak bij de radioloog blijft staan.
Heeft iemand dit wel eens meegemaakt, geen pijn bij blaasontsteking en veel bloed verlies? Op internet is er bijna geen informatie over blaasontsteking zonder pijn. Is dit dan wel normaal? Kan dat? Ik ben in goede handen van deskundige, maar ben wel benieuwd naar ervaringen van andere?
7 reactiesReagerenAnoniem124 mei 2012 om 13:34Lees ook:
Blaasontsteking zonder er iets van te merken
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Nieren-blaas-urine/128582-Terugkerende-blaasontsteking-zonder-er-iets-van-te-merken.htmlUrologie Twente31 mei 2012 om 21:47Een afspraak bij een uroloog lijkt mij hier zeker verstandig!
Vriendelijke groet Urologie Centrum Twente
Reagerensan16 november 2012 om 11:32Ik herken je ook hier in! bij mij na een facetten onderzoek van rug alleen maar aan het bloed verliezen
Reageren
tweede onderzoek gehad met minder ontstekingsmiddel maar het bloeden werd alleen maar erger. toch maar gebeld en urine laten na kijken bleek dus ook een blaasontsteking maar geen pijn bij plassen en geen pijn verder? tsja, maar blijf bloeden en met de nodige stukken erin? vraag mij dan ook af of het wel goed is…Anoniem8 december 2015 om 23:16Hoi, ik heb het zelfde probleem. Vorig jaar december de eerste keer, veel bloed maar nergens last van. Toen heb ik een kuur gehad van 7 dagen waarna ik bloed en ontstekingsvrij was.
Reageren
Nu heb ik weer een blaasontsteking, weer geen klachten maar wel veel bloed. Ik kreeg de zelfde kuur als vorig jaar, zodra ik met de kuur begon kreeg ik koorts, lichte hoofdpijn en druk in mijninderrug niet noemenswaardig, na drie dagen moest ik de kuur staken en een andere kuur van 7 dagen starten. De koorts en verdween direct maar het bloeden stopt niet. Ik moet deze kuur nu afmaken en als vrijdagen potje brengen bij de dokter, afwachten dus.. Ik heb nog steeds geen klachten wat de blaasontsteking betreft..Anoniem19 mei 2017 om 11:29Ik heb nu ook al ruim 3 weken last van pijn links onderin mijn buik en daarbij bloed verlies en soms zelfs net zo hevig als jij vertelde. Voor de rest geen klachten bij het plassen of vaker moeten gaan.
Na enkele keren de huisarts bezocht te hebben en weggestuurd te worden met het gaat wel over en/of neem maar een paracetamol zit ik nu eindelijk aan het een kuur van 4x per dag 5 dagen. Ben heel erg benieuwd hoe dat gaat verlopen.
ReagerenA8 augustus 2017 om 22:15Ik ook. Voor t eerst nu. Geen buikpijn oid.
Wel erg gevoelig tijdens plassen en ook bloedverlies. Moet morgen urine brengen. Ben heel benieuwd. Hoop idd wel blaasontsteking dan kun je er tenminste meteen iets mee. Wat wel vreemd is, heb het nog nooit eerder gehad. En kan geen oorzaak hiervan bedenken. Hoe loop je blaasontsteking op???
ReagerenAnne19 februari 2018 om 12:15Ik had vorig jaar enorm veel bloedverlies in de urine. Was onder behandeling voor weggehaalde poliepen in de baarmoeder. Daardoor verloor ik al weken bloed. Ik ben 66. Ik heb niets gemerkt van pijn of plasdrang maar werd opgenomen om dat bloedverlies. Later zei men dat het bloedvergiftiging was door een verwaarloosde blaasontsteking. Ik heb veel antibiotica gekregen en 3 bloedtransfusies. Ik heb uitgezaaide borstkanker. Ik heb 4 dagen in het ziekenhuis gelegen. Eerlijk gezegd blijf ik het een raar verhaal vinden…
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Geen pijn bij blaasontsteking en veel bloed verlies
- Door Nathalie
- 24 mei 2012 om 10:22
Beheerd door
Peter (huisarts)- 7 reactiesReageren
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties