Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Incontinentie

Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn

incontinent worden is dat zo erg ?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • 10neke

    al jaren kon ik heel slecht mijn plas ophouden en ik durfde bijna nergens meer heen omdat ik altijd onderweg wel een paar keer moest plassen , sinds ik helemaal incontinent ben geworden voor urine en gewoon luiers ben gaan dragen kan en durf ik gewoon weer van alles te ondernemen , en ik hoef nooit meer bang te zijn dat ik onderweg moet plassen en geen wc kan vinden . ik heb nu ik weer luiers draag veel meer rust in mijn leven want ik hoef me niet meer druk te maken over toilet bezoek

    9 reacties
    Reageren
    petra

    ik vind het helemaal niet zo een probleem dat ik incontinent ben geworden , ik ben gewoon weer luiers gaan dragen !

    Reageren
    10neke

    als je gewoon goede luiers draagt met een plastic broekje er over
    en je jezelf kan verschonen is het helemaal niet zo erg om incontinent te zijn
    ik draag al een aantal jaar dag en nacht luiers , en ik heb een incontinentie matras
    en dat gaat eigenlijk prima zo
    als ik thuis kom doe ik een schone luier aan
    ik moet er alleen voor zorgen dat ik op tijd nieuwe luiers bestel
    en niet zonder kom te zitten , maar dat is nog niet gebeurt

    Reageren
    matthijs

    ik draag voor de zekerheid ook al een tijd snachts luiers
    maar het kon niet uitblijven
    vanmorgen werd ik wakker met een drijfnatte luier
    gelukkig had ik wel al een incontinentie matras voor eventuele ongelukken
    en dat is vanaf nu dus nodig ook

    Reageren
    pantyboy

    toen ik incontinent begon te worden ben ik gewoon meteen weer luiers gaan dragen

    Reageren
    emmy

    de meeste vrouwen worden incontinent , dus waarom zou ik worden overgeslagen ?
    ik heb het gewoon geaccepteerd en ik ben gewoon luiers gaan dragen

    Reageren
    matthijs

    ik vind het helemaal niet erg dat ik incontinent ben geworden
    mijn plas voel ik nu niet meer en ik ben gewoon weer luiers gaan dragen

    Reageren
    emmy

    nu ik luiers draag en me niet meer druk hoef te maken of ik wel op tijd een wc kan vinden
    merk ik dat ik het helemaal niet erg meer vind dat ik incontinent ben geworden

    Reageren
    matthijs

    nu ik al een tijdje incontinent ben merk ik dat ik het eigenlijk helemaal geen probleem en zelfs heerlijk vind om een luier te dragen het ingepakte gevoel en het idee dat ik niet van te voren hoef na te denken waar ik weer naar de volgende wc kan geeft mij heel veel energie . ik draag nu dag en nacht luiers en dat geeft me heel veel (nacht) rust terug

    Reageren
Reageer op: incontinent worden is dat zo erg ?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wil je zorg of advies?

Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.
Medische hulp

Liever eerst zelf aan de slag?

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.