- anoniem29 november 2023 om 09:03
Ik slaap al jaren met de raam open dus mijn slaapkamer is bijna net zo koud als buiten. Maar nu de laatste dagen moet ik veel plassen voral in de de avond als ik lig in de koude slaapkamer, denk zo’n 4-5 keer. Smorgens maar 1 keer tot tegen de avond 1x meestal plas ik hooguit 3x op een dag. ik heb geen pijn maar krijg wel heel vlug aandrang vooral als ik met blote voeten op de koude vloer heb gestaan. Als ik vervolgends 2 dikke sokken aan doe in bed gaat dat over. Ik moet trouwens wel met de raam open slapen want heb al meerdere keren meegemaakt dat als ik slaap met de raam dicht dat ik de volgende dag keelpijn heb en vervolgends verkouden word dus vandaar. Kan dit door de kou komen?
1 reactieReagerenSuus29 november 2023 om 12:08Je plast overdag veel te weinig, en omdat je blaas toch leeg moet,zul je er dan snachts uit moeten.
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Specialisaties
