Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Incontinentie

Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn

Blaasontsteking; geen klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Joan

    Ruim een maand geleden kuur afgerond voor blaasontsteking. Furabid. Ik wilde toch maar even controleren; er zaten af en toe wat piepkleine stukjes in. Bleek er toch een bacterie in te zitten. Geen bloed, geen eiwitten, ook geen klachten. Mijn 1e vraag: (Hoe) kan dit?

    Mijn urine wordt op de kweek gezet. Tot die tijd krijg ik dezelfde kuur als de vorige keer. Dat vind ik vreemd. Na 3 tot 5 dagen mag ik bellen voor de uitslag. Ja dan maar hopen dat deze kuur geholpen heeft. Geen zin in nog een kuur daarna. Want blijkbaar hielp die vorige niet goed genoeg neem ik aan terwijl de assistente zegt dat het aansloeg. Het is naar mijn idee gewoon wat rekken totdat de uitslag bekend is. Dus maar hopen dat die kuur van nu helpt, anders maar een andere kuur wat helpt tegen de bacterie die tegen die tijd bekend is. Is dit normaal?

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Eerst de uitslag even afwachten en het dan met de huisarts bespreken

    Reageren
    Anoniem

    Maar wel de kuur die ik nu krijg nemen? Mijn arts is helaas op vakantie..

    Reageren
    Anoniem

    Nu ben ik gister begonnen aan die kuur en nu heb ik verdraaid nog aan toe klachten. Pijn na plassen, buikpijn en ik plas troep uit, kleine bruine vliesjes oid. Ben ik nu al resistent voor deze antibiotica??

    Reageren
    John (moderator)

    Maak nou eerst maar eens de kuur af

    Reageren
    Anoniem

    Morgen laatste tablet. Ik voel nog steeds die drang en mijn plas ziet er nog niet goed uit vind ik, stukjes en en drijft een laagje over. Ik ga zo een weekendje weg maar ik ben bang dat ik na die kuur alsnog weer klachten krijg. Uitslag van de kweek kan ik pas vanaf woensdag voor bellen.. Is dit wat ik nog heb (bovenstaand) normaal of moest het al weg zijn allemaal?

    Reageren
    John (moderator)

    Het kan soms nog even duren na de kuur voordat alle klachten weg zijn

    Reageren
Reageer op: Blaasontsteking; geen klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Wil je zorg of advies?

Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.
Medische hulp

Liever eerst zelf aan de slag?

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.