- Kim6 maart 2018 om 21:03
Goedenavond,
Ik slik nu ongeveer 2/3 maanden de pil door. De laatste 2 weken heb ik bloed tijdens het plassen. Als ik afveeg zit er bloed aan. Niet helder rood bloed. Maar heel licht rood en ook een heel klein beetje! Is dit een doorbloeding?
Of is dit toch wat met mijn nieren?
Ook heb ik tijdens mijn ontlasting een beetje bloed en doet het pijn, zouden het dan ook aambeien kunnen zijn?1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 maart 2018 om 21:19Het kan een doorbraakbloeding zijn. Het beste is dan om meteen een stopweek te starten.
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
