- Rick Jansen15 januari 2013 om 16:55
Ik heb bijna altijd last van een dorstig gevoel in mijn mond, een beetje zoals het voelt nadat je erg zout gegeten hebt. Ik heb geen droge mond en slik geen medicijnen. Enig idee wat het zou kunnen zijn?
2 reactiesReagerenOlga16 januari 2013 om 10:26Hai Rick, als je een dorstig gevoel hebt, drink je waarschijnlijk te weinig op een dag. Zorg dat je overal een flesje water bij je hebt.
Groetjes
ReagerenAnoniem9 augustus 2013 om 23:13Da’s wel heel makkelijk gezegd, Olga’s. Ik heb er ook al een paar weken last van, en drink heel erg veel water! Ben ook aan het uitzoeken wat het zou kunnen zijn.
Echt heel vervelend, water drinken helpt niet eens, geeft maar heel kort verlichting. Ben er ook wel wat benauwd bij, met spanning op de keel.Weet je inmiddels al wat het is, Rick?
Reageren


