Zoeken Vraag het forum

pijnlijke witte harde bultje in de binnenkant van me bovenlip.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • angel2die4

    Wat heb ik toch een last van dat bultje. Het is geen zachte bultje, die je zo kan prikken. Het is een klein harde witte bultje. Het doet heel erg pijn als ik met mijn tong erover heen ga. Dan krijg ik een vervelend prikkelige gevoel. Het lijkt meer op een klein wratje, ieuww!! Ik ben er nog steeds niet na de huisarts geweest omdat ik dacht dat het wel over zou gaan. Ik dacht dat het net als die andere bultjes was die je gewn kapot kan krijgen na hard erop te zuigen. Maaar dit is duidelijk wat anders?! En dat bultje zit ook precies aan dat stukje vlees die verbonden is met je tandvlees en je bovenlip. ik heb wel een aantal problemen gevonden die hier op leken, maar was toch niet echt duidelijk.

    Weet iemand wat dit is??

    Gr. Angel

    2 reacties
    Reageren
    Camilla

    Het klinkt heel erg hetzelfde als wat ik nu heb. Ben je er misschien achtergekomen wat het was?

    Reageren
    Quote

    Er bestaan verschillende varianten van speekselkliercysten
    – mucocele
    – oral ranula
    – cervicale of ‘plunging’ ranula

    Lees verder/Bron:
    http://www.huidziekten.nl/zakboek/dermatosen/mtxt/Mucocele.htm

    Reageren
Reageer op: pijnlijke witte harde bultje in de binnenkant van me bovenlip.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.