- Henk23 mei 2021 om 16:53
Hallo,
Ik heb een witte aanslag op mijn tong. Daaromheen zitten bultjes waar de aanslag gek genoeg niet op zit. Herkent iemand dit?
Groeten,
Henk
Bijlagen:
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 mei 2021 om 18:27Dat lijkt op een schimmelinfectie. Ga ermee naar de huisarts, die kan er dan iets voor voorschrijven
ReagerenMarco27 mei 2021 om 15:19Goedemiddag,
Dit is zeker geen schimmelinfectie, dit is haartong. Wellicht onlangs antibiotica gehad? Al bij de dokter geweest? Ik probeer er al ruime tijd van af te komen.
ReagerenCatootje28 mei 2021 om 21:19Kan met je spijsvertering te maken hebben. Een natuurgenezer kan naar het hele plaatje kijken dus ook voedingspatroon, darmflora, candida, tekorten aan voedingsstoffen enz. Had het vroeger heel erg. At toen kaas, wat slecht verteerbaar is. Denk dat die een rol speelde. Zou in elk geval naar je voedingspatroon kijken.
Reageren



