- gerard463 augustus 2018 om 12:26
Mijn zus heeft al een paar jaar last van inwendig bloedverlies. Daardoor verslapt ze, krijgt zere benen etc. Zij is 78 jaar en krijgt het laatste half jaar om de 4/5 weken nieuw bloed en knapt dan weer grotendeels op.
Alle onderzoeken heeft ze ondergaan, maag, darm, lever, scans, inwendig filmpje via lampje etc.
Wie heeft dit eerder meegemaakt en is er vanaf gekomen? Misschien via een ander onderzoek etc. Iedere tip kan helpen.
2 reactiesReagerenCatootje10 augustus 2018 om 16:12Eventuele medicatie kan klachten geven. Zo zorgen veel medicijnen voor tekorten aan allerlei vitaminen, mineralen en andere stoffen. Sommige medicijnen tasten ook de slijmvliezen van maag en darmen aan. Naast medische zorg misschien ondersteuning vragen aan een natuurgeneeskundige. Op alternatief gebied zijn andere testmethoden voorhanden, om bijvoorbeeld tekorten op te sporen die met bloedonderzoek niet te vinden zijn.
ReagerenAnoniem10 augustus 2018 om 16:18Catootje..Het valt me op dat jij heel vaak aangeeft dat medicijnen grote nadelen hebben..Je moet niet vergeten dat een arts alleen medicatie voorschrijft als het echt nodig is..Jij trekt dit steeds in twijfel door allerlei tekorten te noemen die door medicijnen veroorzaakt kunnen worden.
Reageren


