Zoeken Vraag het forum

Langer dan een week bloeding

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Female 97

    Beste mensen, immiddels gebruik ik al een jaar de pil. Ik heb laatste 5 maanden de pil doorgeslikt zonder stopweek. Een week geleden krijg ik een klein beetje bloeding en ik ben besloten om een 4 dagen stopweek in te lassen. Na 4 dagen begin ik weer pil slikken. Maar mijn bloeding wordt nu heftiger. Nu meer dan een week en Ik heb ook veel stolsels. Moet ik zorgen maken? Hoe lang gaat dit bloeding duren?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil doorslikt en je krijgt een doorbraakbloeding, is een stopweek van 4 dagen toch echt te kort. Hoelang het gaat duren kan ik je zo ook niet zeggen

    Reageren
    Female 97

    Ik heb gehoord dat ibuprofen (als NSDI) helpt tegen heftig menstruatie en bloedverlies. Kan ik dat samen met pil gebruiken? Heeft dat gevolgen? Ik heb geen pijn. Of zal ik gewoon afwachten dat het vanzelf stopt

    Reageren
    John (moderator)

    Het is een ontstekingsremmende pijnstiller maar stopt geen bloeding

    Reageren
    Catootje

    Pil ontregelt je eigen hormoonhuishouding en bevordert een toestand van oestrogeendominantie en zorgt voor verlies van vitaminen en mineralen, wat op kortere of langere termijn klachten kan geven NSAID’s ontregelen je hormoonhuishouding en zorgen, door irritatie van de slijmvliezen voor verlies van tal van vitaminen en mineralen, waaronder ijzer.

    Reageren
Reageer op: Langer dan een week bloeding
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.