Serotoninesyndroom (Paroxetine/Remeron)

  • #1

    Hallo,

    Ik gebruik al een aantal jaar Seroxat (ongeveer 6) en heb sinds 2 jaar (ter vervanging voor Oxazepam) 15 mg Remeron (beter slapen enzo).

    Nu heb ik sinds een paar dagen, na een zeer goede stabiele tijd weer erg last van paniek/hyperventillatie, en zweethandjes etc. Waarschijnlijk gewoon een terugval, maar omdat ik laatst wat informatie gelezen heb over het serotoninesyndroom, vroeg ik me af of dit ook kan ontstaan na een aantal jaar gebruik, of dat dit slechts kan bij aanvang van de medicijnen.

    Zal me waarschijnlijk druk maken over niets, maar goed, liever zeker dan onzeker 🙂

    Alvast bedankt voor de reacties.

    mvg Ruben

    Reactie
    #2

    Ten eerste vind ik het echt ongelofelijk dat jij al zo lang deze medicatie gebruikt en blijkbaar telkens een herhaal recept krijgt van jouw dokter. Overleg met je huisarts andere oplossingen van je probleem want inmiddels ben je waarschijnlijk eenvoudig verslaafd geraakt. Van het ene probleem in het andere. Zonde.

    Ten tweede kun je op een forum als dit geen zekerheid krijgen over jouw diagnose. Ook hiervoor moet je naar je huisarts gaan.

    Reactie
    #3

    Lees ook:

    Serotoninesyndroom
    http://www.dokter.nl/forum/Medicijnen/179863-serotoninesyndroom.html

    Reactie
Reageer op: Serotoninesyndroom (Paroxetine/Remeron)
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief