- Isa24 maart 2018 om 10:36
Hallo, ik ben Isa en 13 jaar oud.
Ik heb ADD ik had slikte eerst concerta (metylfenidaat) en nu heb ik nieuwe medicijnen. Datis medikinet 40 Mg en ritalin 10 Mg.
Ik heb dit net voor het eerst ingenomen.
Ik heb nu erg veel hoofdpijn en voel me slap ook heb ik het heel erg benauwd . Ik weet niet of dit door de medicijnen komt maar het kan een eventuele bijwerking zijn. Heeft iemand tips hiertegen? Ik wil liever niet nog meer medicijnen innemen.
Groetjes Isa8 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 maart 2018 om 10:42Hoeveel mg concerta gebruikte je?
Reageren
Medikinet is eigenlijk hetzelfde als concerta…..waarom is er gewisseld?Isa24 maart 2018 om 10:50ik gebruikte een van 54mg en 18mg dus bij elkaar 72 Mg . Â Ik ben overdag heel erg moe en als ik ga slapen lig ik 3 uur wakker en heb af en toe last van hoofdpijn . De arts dacht dat dit misschien beter zou werken.
ReagerenJohn (moderator)
24 maart 2018 om 10:53op welke tijden neem je de medicatie?
Reageren
Je bent dus van 72 naar 50 mg gegaan?Isa24 maart 2018 om 10:56ja klopt , ik ben vandaag begonnen met medikinet en dat heb ik tussen 9.30 en 10.00 in genomen dit deed ik normaal ook in het weekend.
door de weeks neem ik het in rond 8uur
ReagerenJohn (moderator)
24 maart 2018 om 11:01Het kan zijn dat je even moet wennen aan de dosis verlaging…kijk het weekend even aan… als de klachten aanhouden ga dan terug naar de arts.
ReagerenIsa24 maart 2018 om 11:07Catootje24 maart 2018 om 16:29Medicijnen zorgen vaak voor tekorten aan diverse vitaminen en mineralen in je lichaam – bij dit soort middelen onder andere vitamine B, zink, kalium en magnesium -, naast dat ze je neurotransmitters op een kunstmatige manier reguleren. Dit alles kan klachten geven. Ben zelf meer een voorstander van aanpassing van de voeding en gebruik van bepaalde voedingssupplementen, hoewel dit wat minder simpel is dan een pilletje gebruiken.
ReagerenIsa25 maart 2018 om 11:26dankjewel! Binnenkort ga ik weer naar een arts dus zal het er even over hebben!
Reageren



