Genotropin botgroei

  • #1

    beste,

    ik ben een jongen van bijna 16 die klein was vorig jaar, zonder gezondheid problemen. Ik heb 9 maanden lang Genotropin genomen (4 IU) per dag, en heb opgemerkt dat mijn botter dikker zijn geworden, en mijn oren,neus,voorhoofd,hoofd groter zijn geworden. Kan dit een bijwerking zijn van deze lage dosis groeihormoon? Is er iets wat ik er aan kan doen? Ik ben inmiddels gestopt met HGH.

     

    Reageer
    #2

    Dat zou kunnen. Heeft de arts die het heeft voorgeschreven het daar niet over gehad?

    Reageer
    #3

    Nee, wat kan ik hier aan doen? Mijn voorhoofd is nu best lang

    Reageer
    #4

    Daar kun je niets meer aan doen...Hoe is het met de rest van de groei gegaan? Wie had dit middel voorgeschreven? De huisarts of een endocrinoloog?

    Reageer
Reageer op: Genotropin botgroei
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief