Zoeken Vraag het forum

Vreemd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik wil graag mijn verhaal doen en met de hoop dat ik geholpen kan worden.

    Nou ik heb ruim 3/4 weken droogseks gehad samen met mij vriend.. Later nog 1x droogseks gehad maar beiden keren had zowel mijn vriend als ik kleren aan(ondergoed broek etc). Nou heb ik 3 weken geleden last gehad van misselijkheid gerommel in me buik plopjes geen eetlust etc. De huisarts vertelde mij dat het waarschijnlijk een griep is. Nu ben ik al 3weken verder en voel ik nog steeds af en toe plopjes gerommel in me buik en heb ik pijn in me onderbuik ook moet ik veel boeren.

    Ik ben ongesteld geworden een week geleden. Dus dat is wel goed gegaan.

    Toch ben ik bang dat ik alsnog zwanger kan zijn wat ik toch niet hoop. Ik maak me heel erg druk.
    Hopen dat u me kunt helpen.

    Alvast bedankt!

    2 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Het is toch echt zeer onwaarschijnlijk dat je zwanger bent. Er moet toch echt sperma direct in je vagina terecht komen wil je zwanger worden. En die “kikkervisjes” gaan echt niet door kleding heen.

    Reageren
    Anoniem

    Dankjewel voor je bericht.. Door al me klachten denk ik het.

    Reageren
Reageer op: Vreemd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.