- x22 november 2010 om 18:32
hallo heb een vraag mijn vriendin is nu meer als een jaar uit het ziekenhuis na 1 jaar in het ziekenhuis gelegen te hebben ivm operatie dunne darm ze heb nog maar een kleine meter over maar mijn vraag is de huid laat allemaal schilvers los over haar lichaam net een soort vervellen ofzo kan iemand mij zeggen hoe dat kan en wat ze er aan kan doen
7 reactiesReagerenPraya24 november 2010 om 21:53Huidschilfers worden veroorzaakt door een droge huid of een huid die heel snel vernieuwt bijvoorbeeld. Wat hiervan de oorzaak is kan de arts die uw vriendin onder behandeling heeft u uitleggen op basis van lichamelijk onderzoek en het medisch dossier met de voorgeschiedenis van uw vriendin..
Reagerenpipa195925 november 2010 om 13:06maar mijn vriendin is niet meer onder behandeling meer ofzo en ze hou de huid toch vet enzo
Reagerenx25 november 2010 om 13:10mijn vriendin is niet meer onder behandeling meer ofzo ze hou de huid toch vet enzo
Reagerenpipa195926 november 2010 om 12:27maar mijn vriendin is niet meer onder behandeling en ze hou het toch vet wat nu dan
ReagerenMenno28 november 2010 om 13:53Beste Pipa,
Welke dermatologische diagnose heeft de behandelend arts gesteld? Hoe heet de ziekte die jouw vriendin heeft waardoor haar huid zo sterk schilfert?
Reagerenx29 november 2010 om 17:26wisten we het maar het is gewoon begonnen na de operatie’s en na dat ze een jaar lang in het ziekenhuis verzorgings tehuis heeft gelegen misschien wel door het vele liggen ofzo ik weet het niet en mijn vriendin ook niet
ReagerenEczeem3 december 2010 om 22:03Eczeem.
Reageren



