Zoeken Vraag het forum

Slijm bij ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Myrthe

    Hi! Ik heb een vraagje – 32 jaar. Ik heb opeens vanavond wat slijm (wit) bij de ontlasting zitten. Niet gek veel, maar zag het wel. Nu ben ik ook behoorlijk verkouden met best wel wat slijm gevoel in de keel. Mijn verklaring zou zijn dat dit samen hangt met elkaar? Die slijm/snot gaat natuurlijk ook ergens heen als het niet direct uit je neus komt… Of moet ik het elders zoeken? Wat denken jullie?

Reageer op: Slijm bij ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.