Zoeken Vraag het forum

Buikgriep??

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Moi

    Ik heb vorige week heel de week een opgeblazen buik gehad. Vrijdag en zaterdag weinig trek, maar wel gewoon gegeten. Zondag begon de diarree, na 3 uur stopte het na diarreepillen geslikt te hebben en ging het maandagochtend weer verder. Ook nog 1x overgegeven. De rest van de maandag bleef ik rennen naar de wc. Op het laatst kwam er alleen maar wit schuim uit.
    Vanaf gisterenavond 10 uur nergens last meer van. Nu nog een zeurend gevoel in de buik, en weinig trek.
    Wat is dit nu? Buikgriep of wat anders? Moet ik nu nog ergens rekening mee houden, eten/besmetting/enz.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Buikgriep??
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.