Zoeken Vraag het forum

Slijm in ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Assie

    Enkele weken geleden heb ik erg veel last van mijn darmen gekregen vanwege het teveel eten van tarwe en kennelijk een allergie hier tegen. Met hulp van paardenbloem, braaknoot en probiotica, is de obstipatie nu weg en slinkt de flink opgezette dikke darm heel langzaam. Altijd al bekend met PDS. Maar op dit moment behoorlijk wat slijm in de ontlasting. Iemand enig idee of dit oké is, of dit nog bij het herstellen hoort, of dat het kan duiden op nog andere problemen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal toch bij het herstellen horen.

    Reageren
Reageer op: Slijm in ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.