- anoniem 035 januari 2013 om 23:00
hey, ik heb vorige week een buikgriep gehad. Toen ik opstond deden mijn longen zeer. dit was dan even weg gegaan en 2 dagen nadien heb ik er weer last van. Het is een benauwd/ drukkend gevoel. Pijn doet het niet maar is wel lastig. Soms is het zo een branderig gevoel da ik voel op mijn rug. nu heb ik sinds 2 dagen last van mijn neus die verstopt zit. ik hoest ook een beetje maar t’is geen diepe hoest, het is meer een droge hoest, bv je wilt hoesten, maar het gaat niet zo goe, meer geforceerd. Kan iemand mij helpen? bedankt
3 reactiesReagerenAnoniem5 december 2013 om 23:50Ben je een roker? Hetzelfde probleem heb ik ook, ben alleen een parttime roker. Zo nu en dan weleens.
Reageren
Zie dat verder niemand gereageerd heeft.
Zijn er ideeën??Tandor16 december 2013 om 00:06Wat bedoel je eigenlijk precies met:
Reageren
[quote]Hetzelfde probleem heb ik ook, ben alleen een parttime roker.[/quote]Anoniem11 december 2013 om 09:22Hoi ik ben zelf helaas ook een fanatieke roker , heb onlangs voor mij en mijn gezin een luchtreiniger aangescaft bij proairtech.nl en ik moet zeggen dat alles veel frisser ruikt en ik veel meer energie heb .
Reageren



