- Remy5 december 2023 om 05:26
Goedemorgen allemaal.
Ik ben in september even ziek geweest. Was toen verkouden en last van mijn longen. Nu een paar maanden later nog steeds last van een kort aderig gevoel longen. Hierbij ook last van pijntjes aan de schouders en tussen de schouders. Al en paar keer bij de dokter geweest hiervoor. De eerst keer was uitzieken. Een paar weken later eeer geweest en toen een puffer gehad voor benauwdheid. Dat ging op zich redelijk.
Alleen een week of 2 later kreeg ik rare gevoelens bij me hart. Weer naar de huisarts en moest stoppen met puffer want mijn hart had een naslag bij de 4 hartslag. Mijn longen Klonken beter. Maar ik blijf pijntjes houden bij schouders en er tussen. Afgelopen woensdag weer bij huisarts geweest ivm nog steeds kortademig en die pijntjes. Mijn hartslag is weer goed en mijn longen klinken goed. Maar toch kortademig en pijntjes achter op mijn rug bij mijn longen / schouders. De dojter zegt uitzieken. Maar kan dit echt zo lang duren. En kan de huisarts aan je longen horen dat alles goed is.
Mensen met enige herkenning klachten of antwoorden ?7 reactiesReagerenRemy6 december 2023 om 07:20Is er niemand die soort gelijks heeft gehad?
ReagerenRemy6 december 2023 om 07:23Het is vooral snachts smorgens als ik wakker word. Beetje een volle neus en last van longen en pijntjes tussen schouderbladen.
ReagerenJohn (moderator)
6 december 2023 om 15:16De huisarts kn dat dd horen. En ja het kan lang duren..er zijn immers volop virussen in omloop die klachten kunnen veroorzaken en in stand houden
ReagerenRemy6 december 2023 om 18:59En horen daar dan ook die spierpijnen en pijntjes bij rond de longen enzo. Tussen de schouderbladen enzo
ReagerenJohn (moderator)
6 december 2023 om 19:16Ja dat kan
ReagerenRemy19 december 2023 om 05:19Goedemorgen.
Reageren
Hoe lang kunnen deze klachten ongeveer duren.
Ik heb zo een paar dagen minder last.
En dan word ik zo maar de vomgende dag weer wakker met prikkende longen en een benauwd gevoel. Ik wil ook niet elke keer naar de huiarts. Die heeft al 3 of 4 keer geluisterd. Maar het duurt al vanaf septemberJohn (moderator)
19 december 2023 om 15:45Vanaf september is wel erg lang. Ga dan toch maar eens terug naar de huisarts
Reageren




