- Mass17 december 2008 om 19:24
Hoi,
Mijn hele leven al weet ik niet anders dan dat ik na mezelf hevig in te spanning ik een bloed smaak in mijn mond krijg en een “raar kriebelig” gevoel in mijn luchtpijp. Hiervoor ben ik nooit naar de dokter geweest. Weet iemand wat dit kan zijn en of ik er iets aan kan doen?
Er is geen sprake van slijmvorming in de keel/luchtpijp. Het kriebelige gevoel is juist heel droog.
Bedankt alvast!
3 reactiesReagerenEls18 december 2008 om 23:48Bij stress neemt de afscheiding van de lichaamssappen af, heel normaal. Als je nervues bent en je moet een spreekbeurt doen, krijg je een droge mond.
Het is leuk om op televisie bijvoorbeeld naar Pauw en Witteman te kijken en wie er aan z`n lippen likt of steeds slokjes neemt en wie niet. Zo kun je zien wie er allemaal nerveus is. Vaak wel de helft, dus zo raar is het niet!
Reagerenozcan21 januari 2009 om 18:51ik heb ook het zelfde klacht, daardoor ik kan niet borst krawelen in zwembad, als ik uit ademen ik kreeg krebelige longen en hoesten, dan ik kan niet verder krawelen,
ReagerenJacob21 januari 2009 om 19:56Roken jullie? Rook zorgt namelijk voor voortdurende prikkeling van het slijmvlies van de luchtwegen.
Reageren


