- Sarco mal2 april 2020 om 18:06
Hallo,
Ik loop sinds afhelopen mei 2019 met longembolie. Me longarts heeft me nooit serieus genomen. Want door sarcoidose heb ik een longfunctie van 59%. Telkens zei ze je hebt stress en hyperventileert. Ik heb gezegd dat ik zelfs een test heb gedaan bij sarcoidose arts en niet hyperventileer. Ik zei tegen haar ik augustus ik heb longembolie me hart en longen zijn in problemen. Ze stuurde me elke keer met broodje aapverhaal naar huis. In december dacht ik dat ik dood ging heb haar weer gesmeekt om mijn dedimeerwaarde te testen ze zei nee dat is allemaal niet nodig.
Mijn pech was dat je aan me been niet kon zien dat ik trombose had. Maar ik heb letterlijk genoemd dat ik diepe veneuze trombose heb.
Tig keer naar me huisarts geweest, ondertissen heb ik me armen en huiten vol mey blauwe plekken en hoge bloeddruk, dus direkt hogebloed medicatie.
Huisarts belt de longarts en de longarts zeg ja door haar longfunctie is ze benauwd dus ze heeft niks anders dan sl echte longfunctie.
In half jan.2020 haar gesmeekt om scan en dedimeerwaarde te testen. Ze zei nee dat heb je niet nodig. Na smeken zei ze dit is t laatste onderzoek wat ik doe want ik blijf bezig .Pas 4 weken later 17 februari kreeg ik uitslag want ze ging eerst op vakantie. Ik mocht de uitslag van andere longarts ook niet krijgen van haar.
17 feb ging ik voor uitslag. Zegt ze die is keurig , niks aan de hand. Ik zei logis want op evho zie je niet goed.
Ik wilde naar huis weer want ik had niks.
Maar ik zei tegen haar. Ik voel net of ik dood ga elke dag. 1 trap oplopen is hel en 1 meter lopen krijg ik meteen bloedstuitsolsel.
Ik liet haar voor de derde keer dan mijn armen en benen zien met de blauwe plekken.
Toen: Ze zegt wil je even bloed laten prikken en even wachten. Mijn dedimeetwaarde ik moest na40 minuten binbenkomen. Je bloed is niet goed.
Mijn dedimeerwaarde was 6000.
Ik zag paniek in haar ogen. Ze zegt ga nu meteen even bloedverdunner halen bij de apotheek , neem het meteen in en ga meteen een scan laten maken. Kom daarna meteen naar de poli.
Ik gedaan kwam bij haar, en op foto waren mijn beide longen vol met stolsels. Me longen zij aardig beschadigd en zal lang duren voir ik herstel.
Ja ze zei sorry dat het zo kang heeft geduurd dat je mee heb gelopen.
Maar ja daar heb ik geen klap aan.
Maar ben wel goed ziek
Na 9 maanden rondgelopen, hoop dat ik goed uitkom.
En van bleek dat stolsel ook in me hoofd en buik armen en benen zitten.
Omdat ik zo heftig pijn heb aan me linkerlong heeft ze mijn dedimeerqaarde getest en het was nu van 6000 naar 70.
Tevens heb ik een kleine Tia gehad door die stolsel in me hoofd.
Ik wilde dit delen
Ik heb koude koorts dus nooit verhoging, ik hoestte helemaal niet, mijn benen waren niet verkleurd ook niet dik. Alleen kreeg ik overal blauwe plekken.
Dus geen standaard symptomen.



