- Anoniem20 februari 2014 om 11:40
Ik heb nu al behoorlijk lang (een jaar denk ik) dat ik soms ineens ongelooflijk misselijk word en moet kokhalzen, hierbij heb ik echter nog nooit daadwerkelijk over moet geven. Het valt me op dat het elke keer lijkt alsof ik ongelooflijk dik, taai slijm in mijn keel hebt. Mijn theorie is dat dit zorgt voor hetzelfde effect als je vinger in je keel steken, want elke keer gaat het ook pas over als dat taaie slijm weg is.
Dit kan natuurlijk een theorie zijn die nergens op slaat haha, maar zou dit kunnen en wat is hieraan te doen? En als het niet daardoor komt, enig idee wat dan wel?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 februari 2014 om 15:30Heel goed mogelijk dat het door slijm in je keel komt. Dat kan braakneigingen geven. Ik denk dat je het beste even naar je huisarts kunt gaan om je keel te laten nakijken.
ReagerenIne19 november 2022 om 16:53Ik heb precies hetzelfde! Ben jij erachter gekomen wat helpt en hoe het komt?
Reageren



