Zoeken Vraag het forum

Is er meer aan de hand of komt dit door de infectie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bloem2024

    Hallo, ik ben afgelopen week opgenomen geweest in het ziekenhuis met hoge koorts, hoge ontstekingswaarden en heftige hoofdpijn. Bloed is gecheckt, hersenvocht afgenomen ook gecontroleerd, keel licht geïrriteerd, verder geen bijzonderheden ontdekt. Ze hebben op vele soorten virussen en bacteriën getest maar zijn er niet achter gekomen wat het was. Antibiotica gestart en de waardes gingen dalen. Ik ben nu een week thuis en mijn oor zit nog steeds dicht ik heb bij vlagen hoofdpijn en totaal geen energie. De bloedwaarden waren nog niet zoals het hoort maar omdat het dalende was evenals de koorts mocht ik naar huis. Hoeft hier nu geen controle meer op te zitten en is het normaal dat ik me nog steeds zo voel?

    3 reacties
    Reageren
    Suus

    Dat zou ik aan je huisarts of behandelend arts vragen.
    Die kan je vraag ter plekke beantwoorden en zo nodig wel een afspraak inplannen

    Reageren
    Bloem2024

    Ik heb het gevraagd toen ik met ontslag mocht maar ze zeiden dat het niet nodig was omdat de waardes aan het dalen gingen. Maar is het normaal dat het zo lang duurt om hiervan te herstellen? Ik ben al een week thuis..

    Reageren
    Suus

    Ook dat is een vraag die je arts beter kan beantwoorden.
    Die weet waarvoor en waarmee je bent behandelend en hoe het mag duren voor er verbetering optreden moet.
    Als jij het gevoel hebt dat je herstel niet vlot genoeg gaat, kun je dus beter even contact met je arts opnemen.
    Zodat die dat beoordelen kan.

    Reageren
Reageer op: Is er meer aan de hand of komt dit door de infectie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.