Zoeken Vraag het forum

Pijn (asymmetrische) keelamandelen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dominique

    Ik kan er alleen maar in het engels artikelen over vinden en die zeggen allemaal dat asymmetrische amandelen eigenlijk amandelkanker zijn. Wist ik dat het bestond? Nee. Maak ik mij nu onwijze zorgen, ja.

    Ik ben er ongeveer ‘n half jaar-jaar geleden achtergekomen dat ze ongelijk zijn (zie foto. De amandel met het rode rondje oogt veel groter/totaal anders en steekt ook uit. Doet nu zeer). Had het eigenlijk weer losgelaten, maar heb momenteel een ontsteking aan mijn amandel/irritatie. Alles komt er bij kijken, keelklachten, slikklachten, vergotte lymfklier in mijn hals aan de desbetreffende kant (per toeval ontdekt).

    Normaal kan ik de pijn verlichten door er steentjes uit te drukken, maar er zijn er 0 te bekennen.

    Vraag 1 luidt dus: hoe los ik de pijn aan mijn amandel op. Thee met honing? En een warm compres op mijn lymfklier? Hier heb ik uit angst zoveel in zitten drukken waardoor hij nu heel erg veel zeer doet
    Vraag 2: is een asymmetrische keel echt kanker? Want nu ik ze weer heb gezien, pijn heb en mijn hals erbij pak denk ik oh oh… kanker? Het zal toch niet… ik ben 21…

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    I.p.v. het internet af te struinen waar je toch geen antwoord zult krijgen op je vraag en in de stress te werken, zou je beter gewoon even naar de huisarts kunnen gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
Reageer op: Pijn (asymmetrische) keelamandelen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.