Zoeken Vraag het forum

Kaakontsteking of pijn uit gebit?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Ik zit nu al meer dan een maand met klachten aan mijn linker kaak. deze klachten wisselen. het begon met gevoel van moe voelen en gevoeligheid bij warm eten aan de tanden. na gevoeligheid bij warm ook pijn bij kauwdruk. nu een maand later is de gevoeligheid voor warmte wat minder geworden maar gevoel bij kauwdruk meer . de zenuwen van de bovenste kiezen reageren normaal als ik met een ijsblokje ertegen aan druk. gevoeligheid trekt direct weer weg en ze zenuwen leven.

    toch vlamt het zo af en toe heel erg op. ik voel dan een pijn richting mijn oog trekken en word erg akelig. vannacht de hele nacht wakker geweest vanwege dat akelige gevoel. een doffe zeurderige pijn en vooral stijf gevoel in de kaak. maar ik voel het ook in mijn neus. een gevoel alsof je straffe mosterd eet en het je neus uitkomt. het trekt ook in de nek en boven holtes. ik stoom met kamillosan en spoel mijn neus met zout water maar niets helpt echt. ook heb ik al veel ontstekingsremmers genomen zonder dat het over gaat. sommige dagen gaat het ineens beter. dan is het een stuk minder en met momenten voel ik mij zelfs weer helemaal beter.  ik ben nu voordat dit begon bij de tandarts geweest voor halfjaarlijkse controle en die hebben nog controle foto’s gemaakt maar er waren geen gaatjes te zien. wel heb ik nog een paar oude grote amalgaam vullingen. deze zitten in de kiezen waarvan de zenuw normaal lijken te reageren. toch voelt daar vaak het kaakbot aan de binnenkant verhemelte gevoelig aan bij deze kiezen. ik ben bang dat ik naar de tandarts ga dat ze niks gaan vinden omdat ik net geweest ben . wat zou het mogelijk nog meer kunnen zijn? kan je zomaar een ontsteking ik je kaak krijgen en hoe lang kan dit duren voordat het over is, of heb je daarvoor anti biotica nodig?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. ik zou er toch maar mee naar de tandarts gaan

    Reageren
    anoniem

    Het is inderdaad erg moeilijk , het is voornamelijk hele lichte last. soms valt het gelukkig wel weer helemaal weg maar het is over het algemeen uit te houden. vanochtend geeuwde ik bij het wakker worden en spande daarbij de spieren van de kaak aan en voelde een zenuwtrekkend pijn gevoel aan de achterste kies. bij het ontspannen van de spieren was het gelijk weer weg, dat was echt vreemd. ik weet niet of je hiervoor bij de tandarts moet zijn?

    Reageren
    John (moderator)

    Ga ermee naar de tandarts

    Reageren
Reageer op: Kaakontsteking of pijn uit gebit?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.