- Anoniem23 februari 2019 om 18:49
Begin januari heb ik de griep gehad. Koorts, spierpijn, enzovoort. Nu kreeg ik vd week een zere keel en ja hoor, nu verkouden en hoofdpijn. Ik heb het nu ook steeds koud, net gemeten en binnen 5 min. ging mn temperatuur van 37.5 naar 37.9.. Ik denk dat als ik straks meet het nog hoger gaat worden. Heb ook klein beetje gewrichtspijn.. Ik heb toch ajb niet weer de griep?? Vorige keer wel goed uitgeziekt, tussendoor wel druk geweest. Mn holtes zijn ook wat pijnlijk.. Kan ik zo snel achter elkaar 2x griep krijgen?? Ik werk op een peuterspeelzaal..
20 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 februari 2019 om 00:21Het hoeft niet perse de griep te zijn. Een flinke verkoudheid kan dezelfde klachten geven
ReagerenCatootje24 februari 2019 om 07:38Ik zou wel zorgen voor wat voedingssupplementen om je gezondheid te ondersteunen. zoals vitamine C en D.
ReagerenAnoniem24 februari 2019 om 08:50Okee.. Maar kan koorts daar ook echt bij horen Tandor? Heb tot nu toe max 37.9 gehad, maar dat was het dan ook wel. Stel dat ik boven de 38 graden krijg, kan dat dan ook van de verkoudheid komen?
Ik ben ook heel moe. Deze week moet ik maandag en dinsdag eigenlijk wel werken omdat er geen invallers zijn.. Zou dat kwaad kunnen? Het zijn lange dagen van 8 tot 6, ik moet dan een groepje van 5 kinderen bezighouden (BSO). Waar doe ik dan verstandig aan, zou het kunnen verergeren als ik toch ga? Het kost wel energie zulke dagen..
ReagerenJohn (moderator)
24 februari 2019 om 17:46Vooralsnog heb je geen koorts
ReagerenAnoniem24 februari 2019 om 19:27Nee klopt. Maar kan dat wel bij een verkoudheid horen? En is werken morgen verstandig?
ReagerenAnoniem24 februari 2019 om 19:28Ik ben dan juist bang dat als ik veel energie gebruik meer kans heb op complicaties.. Is dat mogelijk?
ReagerenJohn (moderator)
24 februari 2019 om 20:32Dat kan erbij horen. Of jij je in staat voelt om te gaan werken, kun je alleen maar zelf beoordelen
ReagerenAnoniem24 februari 2019 om 21:02Ja snap ik. Vind ik altijd lastig. Maar kan het dan wel zijn dat ik sneller kans heb op complicaties?
ReagerenJohn (moderator)
24 februari 2019 om 22:01Nee eigenlijk niet.
ReagerenAnoniem25 februari 2019 om 17:23Ik ben wel aan het werk gegaan. Ben nu wel moe. Ik denk dat ik bijholteontsteking heb. Kan dat ook doortrekken naar je nekspieren en slaap en kaak? Dat het daar allemaal gevoelig is?
ReagerenJohn (moderator)
25 februari 2019 om 17:25Dat zou kunnen. Maar dan is het toch goed om toch even naar de huisarts te gaan
ReagerenAnoniem25 februari 2019 om 19:12Waarom, is dat gevaarlijk?? Een kuur helpt niet echt toch?? Moet ik me nu zorgen maken dan? Moet morgen nog 1 dagje werken en dan 3 dagen vrij..
ReagerenAnoniem25 februari 2019 om 19:20Ik twijfel trouwens weleens over het feit dat ik geen kaakspanning heb. Dat doe ik namelijk wel als ik spanning heb. Het net 37.5 gemeten. Ik zou toch geen hersenvliesontsteking krijgen? Is die kans wel aanwezig als ik doorwerk?
ReagerenJohn (moderator)
25 februari 2019 om 20:12Dat is allemaal wat ver gezocht. alleen als je daadwerkelijk een bijholte ontsteking zou hebben moet die wel met antibiotica behandeld worden.
Reageren



