teebal groter

  • #1

    Hey iedereen,
    Ik heb vandaag tijdens he douchen gemerkt dat mijn linker teelbal groter is dan de rechter.
    Er hangen ook rare kleine draadjes overal aan. Links ook iets meer dan rechts. Wat kan dat zijn?

    Alvast bedankt voor het antwoord!
    Groeten Stan

    Reply
    #2

    Het is normaal dat een bal iets groter is dan de ander en de draadjes die je voelt zal de bijbal zijn

    Reply
    #3

    Beste, bedankt voor het antwoord dat stelt mij al gerust. Maar ik heb ook wat steken in het midden van mijn borstkas, zou dat ook te maken kunnen hebben met mijn balzak. Zou dat uitzaaiingen kunnen zijn als ik kanker zou hebben?

    Reply
    #4

    Volgens mij heb je die vraag gisteren ook al gesteld en daar ook antwoord op gehad. Niet zo zinvol om vragen meerdere keren te stellen.

     

    Het kan daar niets mee te maken hebben.  Kanker en uitzaaiingen is toch wel heel erg overdreven om daar aan te denken. Misschien goed om eens met een psycholoog te gaan praten over je angsten

    Reply
    #5

    Beste bedankt voor nogmaals een antwoord.
    Ik weet echter niet wat u zegt over gisteren.

    Reply
Reageer op: teebal groter


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief