Zoeken Vraag het forum

Spier-Bot pijn in combinatie met koortsaanvallen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Angelika

    Hallo iedereen.. De afgelopen nu bijna 6jr loop ik ziekenhuis in en uit. maar alles blijft een vraagteken. ik heb de laatste jaren heel erg last van me spieren en botten,me gewrichten staan krom, alles leek er dan ook op dit ik in vroeg stadium van een soort reuma zit. maar nu sinds iets meer dan 1jaar heb ik meerdere problemen erbij gekregen maar een antwoord erop is niet te vinden.. mijn klachten zijn Koortsaanvallen, regelmatig soort van zware buikgriep, kortom ben vatbaar voor kleine dingen wat bij mij groot effect heeft. en alles gaat gepaard met pijn en kracht verlies in me spieren en botten. nu heeft mijn arts me aantal dagen geleden laten testen op witte bloedcellen te kort. kan iemand me verder helpen aub. alles lijd er onder me dagelijks leven, me werk en zelfs me kleine, ik ben 24jr en ben 1 en al ziekte probleem met vraagteken.

    2 reacties
    Reageren
    Jane

    Hallo Angelika,

    Wat vervelend voor je. Ik herken het wel omdat ik al jaren hetzelfde probleem heb na acute hoge koorts en vreselijke uitslag, bleek netelroos te zijn met angio oedeem. Daarna kreeg ik veel bot problemen en gewrichtsproblemen en last van mijn ingewanden. Nu heb ik ontdekt dat het misschien het syndroom van schnitzler is en ze in Nijmegen er meer van weten. Ze onderzoeken dat meer achterliggende oorzaken van koorts. Niet dat jij hetzelfde hebt maar Misschien een tip om via schnitzler syndroom op internet te kijken naar deze artsen. Veel sterkte.

    Reageren
    Anoniem

    Hebben jullie al meer ervaring met schnitler? Medicatie?

    Reageren
Reageer op: Spier-Bot pijn in combinatie met koortsaanvallen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.