- Anoniem20 januari 2008 om 09:30
Hallo,
Af en toe ga ik met mij hand door mijn haar na het douche en dan vallen er nog allemaal witte schilfers uit. Ik denk dat dit geen roos is omdat je het dan ook moet zien als je je haar doet en dat zie je niet. Je ziet het echt alleen op de hoofdhuid zitten. Weet iemand hoe ik hier van af kan komen?
4 reactiesReagerenAnoniem20 januari 2008 om 11:36nee, je moet eerst weten wat het is. dus even naar de huisarts.
Reageren
BrendaAnoniem20 januari 2008 om 19:35Kan het gevaarlijk zijn dan? Ik ga er meestal met een kam doorheen zodat er veel weg is. Volgens mij is het van de gel.
ReagerenAnoniem21 januari 2008 om 03:34Het zou ook resten zeep kunnen zijn als je je haar niet goed uitspoelt.
ReagerenAnoniem21 januari 2008 om 06:20Het jeukt ook af en toe
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Schilfers op hoofdhuid
- Door Anoniem
- 20 januari 2008 om 08:30
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties