Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Tekenbeet problemen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik ben een man van 19 jaar en ik heb een week terug een teek verwijderd uit mijn bovenbeen.
    Nu heb ik opeens de laatste tijd last van vermoeidheid en slechte slaap, ook heb ik een paniekstoornis en gegeraliseerde angststoornis waar dit eventueel ook aan te wijten zou kunnen zijn maar heb dit al 1,5 jaar en symptonen lijken anders.
    Ik kijk net op mijn been en zie dat de huid bij de tekenbeet verkleurd is naar geel en er 2 rode vlekken zijn ontstaan.
    Waar duidt dit op en zouden mijn vermoedheids klachten hieraan gerelateerd kunnen zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Niet iedere teek veroorzaakt de ziekte van Lyme. Dat er rode vlekken ontstaan is op zich niet zo raar. Je kunt natuurlijk altijd morgen even naar de huisarts en ernaar laten kijken. Ik denk ook niet dat je klachten daar vandaan komen

    Reageren
    Anoniem

    Danku voor uw antwoord, de reden dat het me nu zo opvalt is omdat ik wel meer Tekenbeet heb gehad en deze keer mijn huid geel verkleurd en er rode vlekken ontstaan en normaal gebeurt dat niet, en aangezien ik opeens een vermoeidheid heb die mij niet eerder bekend voor komt. Maar u denkt dus dat er niks is?

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou eigenlijk wat snel zijn om daar al klachten van te krijgen, daarnaast heb je gen typische lyme klachten.Maar zoals ik al schreef: je kunt even bij de huisarts langs gaan om ernaar te laten kijken. De beten kunnen wel ontstoken zijn

    Reageren
Reageer op: Tekenbeet problemen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.