- Anoniem19 november 2015 om 14:46
Hallo,
Ik (34 jaar) heb sinds twee jaar plotseling last gekregen van vrij ernstig eczeem over het hele lichaam. Daarvoor nooit huidproblemen gehad. Oorzaak onbekend en dermatoloog kan alleen hormoonzalf voorschrijven en zal er verder ook niets aan doen. Bekend verhaal waarschijnlijk voor velen.
Her en der lees ik wel eens dat anti-histamine verlichting zou kunnen geven van met name jeuk bij eczeem. Ik zit daarom te denken om Loratadine (Claritine) te proberen. Ben benieuwd of er mensen zijn bij wie het eczeem hierdoor minder is geworden of zelfs helemaal is verdwenen? Of is het vrij nutteloos?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
19 november 2015 om 14:57Anti-histamine zou de klachten eventueel kunnen verlichten. Maar de eczeem gaat er niet van weg. Als dat zo was, had de dermatoloog dat wel voorgeschreven.
Reageren
Je kunt het proberen…..
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Effect van anti-histamine op eczeem
- Door Anoniem
- 19 november 2015 om 13:46
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties