Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

sinus pilonidalis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo ik ben vandaag naar de ha geweest en blijkbaar heb ik een haarnestcyste of sinus pilonidalis.ik heb een paar kleine gaatjes tussen mijn bilspleet.iets hoger op mij bip zelf heb ik denk ik een uitgang van de cyste,daar komt regelmatig pas uit.is dat een uitgang van de cyste?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is in de regel niet de uitgang van de cyste, maar een abces dat zich om de cyste heeft gevormd

    Reageren
    Anoniem

    de uitgang van de abces dan als ik het goed begrijp?als er pus uit komt,wil het dan zeggen dat het ontstoken is?

    Reageren
    John (moderator)

    Een abces is inderdaad een fikse ontsteking.

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb dit ook.
    Moet hier binnenkort aan geoperereerd worden en ben er echt bang voor, ben bang dat ik dalijk echt een paar maanden thuis zit en helemaal niks kan doen, geen sociaal leven meer, niet meer naar school…

    Reageren
Reageer op: sinus pilonidalis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.