- Anoniem7 juli 2015 om 20:29
Vermoedelijk afgelopen donderdag door een teek gebeten, hier zaterdag achter gekomen en hem eruit gehaald. Goed ontsmet en weer door. Sinds gisteren doet de plek van de beet veel pijn en is rood (iets groter dan twee euro munt)onder de huid zit een soort verdikking. Sinds vandaag grieperig hoofdpijn, duizelig, buikpijn.
Ik begon me vanavond toch wast zorgen te maken (mede omdat ik enbrel en mtx spuit) dus toch HAP gebeld.Deze vond dat ik me zorgen maakte om niets. Geen probleem niets aan de hand, kijk nog even aan en je hebt geen koorts. Helaas is mijn bezorgdheid niet minder.
Wanneer moet ik me zorgen gaan maken om een tekenbeet? En is het normaal dat zo’n beet na een paar dagen echt pijn gaat doen?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
8 juli 2015 om 00:31Een tekenbeet gaat zeker pijn doen. Er zal ook wel een infectie ontstaan. maar dat is nog geen teken van de ziekte van Lyme.
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Tekenbeet, griep en pijnlijke plek!
- Door Anoniem
- 7 juli 2015 om 18:29
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties