Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Blijvende acne op mijn borstkas

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi! Ik ben 23 jaar en heb al een paar jaar lang last van acne/puistjes op mijn borst. Ik heb verder nooit last gehad van puistjes op mijn gezicht, ofzo. Ik gebruik nu een jaar scrubgel en spoel het daarna goed af met water, maar het lijkt niet te werken. Ik wil er graag van af. Wat kan ik er eventueel nog aan doen?

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Je zou eens kunnen proberen om de acne te deppen met appelazijn. Dat heeft soms een zeer gunstig effect.

    Reageren
    Anoniem

    Beste anoniem,

    Wat ontzettend vervelend dat u last heeft van acne. Ik zou u graag willen helpen en wel door middel van het volgende:
    Voor mijn opleiding Huidtherapie aan de Hogeschool Utrecht zijn er voor de praktijktoets patiënten nodig met acne. Bij deze personen zal een gratis acne behandeling uitgevoerd worden door een huidtherapeut in opleiding. Uiteraard zijn er docenten (tevens geregistreerde huidtherapeuten) aanwezig tijdens de behandeling om een oogje in het zeil te houden. Ook wordt u uitgebreid geïnformeerd over welke vorm van acne het gaat, u krijgt veel adviezen en informatie over wat u eraan kunt doen (allemaal gratis!). U kunt bij ons ook terecht voor speciale (reinigings)producten die bij uw huid passen. Deze kunt u van ons cadeau krijgen.
    Het gaat om de volgende datum: 8 april. De behandeling zal plaats vinden te Utrecht.
    Eventuele reiskosten worden vergoed!

    Ik hoor graag van u.

    Met vriendelijke groet, Tarin Hoogeveen

    Reageren
Reageer op: Blijvende acne op mijn borstkas
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.