- Anoniem23 oktober 2014 om 14:11
Ik heb 2 dagen geleden een tattoo laten zetten in kleur maar nu komen er sort van blaasjes op en er om heen ook bij die steel komt er vocht uit dit is me eerste kleur tattoo van me andere tattoo’s geen last van gehad herekent iemand dit ??
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 oktober 2014 om 15:49Dat kan een allergische reactie zijn op de (kleuren)inkt.
Reageren
Ga even naar je huisarts voor een zalf.Anoniem23 september 2015 om 20:06Ik heb in july een tattoo laten zetten met de kleur rood erin. sommige lijntjes zijn niet goed ingedaald.Het lijkt een allergische reactie te zijn op de rode inkt. Ik heb er geen jeuk aan, maar het is net of er een lijntje op de huid ligt .
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
tattoo blaasjes of bultjes
- Door Anoniem
- 23 oktober 2014 om 12:11
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
